SIT8209AC-83-33S-212.500000T
SIT8209AC-83-33S-212.500000T
Mfr. #:
SIT8209AC-83-33S-212.500000T
描述:
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
數據表:
Service Guarantees
We guarantee 100% customer satisfaction.
型號 製造商 描述 庫存 價格
SIT8209AC-83-33S-212.500000T
DISTI # SIT8209AC-83-33S-212.500000T-ND
SiTime CorporationMEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
RoHS: Compliant
Min Qty: 3000
Container: Tape & Reel (TR)
Temporarily Out of Stock
SIT8209AC-83-33S-212.500000T
DISTI # SIT8209AC-83-33S-212.500000T
SiTime CorporationClock Oscillator 212.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-33S-212.500000T)