SIT8209AC-83-33S-161.132800Y
SIT8209AC-83-33S-161.132800Y
Mfr. #:
SIT8209AC-83-33S-161.132800Y
製造商:
SiTime
描述:
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS
生命週期:
製造商新產品
數據表:
Service Guarantees
We guarantee 100% customer satisfaction.
型號 製造商 描述 庫存 價格
SIT8209AC-83-33S-161.132800Y
DISTI # SIT8209AC-83-33S-161.132800Y-ND
SiTime CorporationMEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS
RoHS: Compliant
Min Qty: 1000
Container: Tape & Reel (TR)
Temporarily Out of Stock
SIT8209AC-83-33S-161.132800Y
DISTI # SIT8209AC-83-33S-161.132800Y
SiTime CorporationClock Oscillator 161.1328MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-33S-161.132800Y)